niedziela, 1 kwietnia 2018

Patronat medialny! Elżbieta Seredyńska - Siostry półkrwi

Miło mi ogłosić nasz kolejny patronat medialny! Tym razem pojawiamy się z tyłu, na okładce książki Siostry półkrwi, od wydawnictwa Alternatywne/Wydajemy książki. Wspominałyśmy o tym, ale teraz mamy pełną okładkę. Najpierw jednak łapcie opis:
Jak ogień i lód, jak dzień i noc, jak dwie krople... krwi.
Dwie siostry – tak różne, jak podobne, tak silnie ze sobą związane, jak bardzo pragnące tę więź rozerwać. Pogrążone w odwiecznej walce między światłem i ciemnością, dobrem i złem, pomiędzy... sobą nawzajem.
Bliźniaczki – naznaczone przez bogów okrutnym przekleństwem, które z jednej uczyniło wampirzycę, a z drugiej anielicę, tylko po to, by mogły odegrać główną rolę w wyreżyserowanym przez bóstwa spektaklu na scenie wieczności.
Jednak gdy rozgorzeje wojna pomiędzy wampirami i aniołami, któż okaże się być jedynie marionetką w rękach stwórców, a kto bohaterem stającym w obronie niewinnych ludzi?
Gdy dobro i zło wirują w szaleńczym tańcu, zamieniając się rolami, nikt nie wie, z której strony padnie ostateczny cios...
A tutaj okładka:


Fragment, który dostałyśmy, jest bardzo interesujący. Czekamy na perełkę, która pojawi się już 9 kwietnia. Co sądzicie o naszym patronacie?

8 komentarzy:

 1. Gratuluję! Będziemy razem patronować tej książce.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje! Brzmi niesamowicie ciekawie. Bedę wyczekiwac tej książki ^^

  Pozdrawiam i zapraszam:
  biblioteka-feniksa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszę, że wstrzeliłyśmy się w Twój gust w końcu!:D
   Pozdrawiam!

   Usuń
 3. Serdecznie gratuluję! Swoją drogą okładka jest śliczna, a fragment jak dla mnie bardzo zachęcający. To jak najbardziej mój klimat :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię taką tematykę, więc na pewno się skuszę :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Zapiski książkoholiczki , Blogger