piątek, 26 stycznia 2018

ZOSTAŃ GWIAZDĄ INSTAGRAMA

Czy posiadasz konto na Instagramie? Zastanawiasz się jak to jest, że inni mają tak wiele obserwujących? Jak stać się popularnym i mieć wiele fanów. Ten poradnik jest dla każdego. kto ma lub chce mieć Instagrama. Poradnik ten zawiera porady, wspaniałe zdjęcia, sekrety sławnych Instagramerów. Pięćdziesiąt najpopularniejszych osób zdradza nam swoje sekrety oraz radzi co robić. 

To wydanie jest przepiękne! Piękna okładka z cudownymi złotymi napisami. "Zostań gwiazdą INSTAGRAMA" wydało wydawnictwo Jaguar, i jak dla mnie to świetny poradnik. Tak na prawdę, możemy mieć wiele swoich fanów, ale musimy pamiętać o przejrzystości swojego profilu i zachowaniu harmonii. Aby się wbić w schemat, potrzebujemy dobrego pomysłu. Na wstępie musimy zastanowić się, co chcemy, jak chcemy i tak na prawdę co to ma być i jaką funkcję ma pełnić. Na pewno zauważyliście, że jest wiele rodzai instagranów. Osoby uprawiające sport badź będące fit najczęściej obserwują oraz przeglądają profile o wybranej tematyce. Bookstagramy- czyli tak zwane książkowe profile są ciekawe, przynajmniej dla nas - molików. Lifestyle, DIY, i wiele wiele innych. Dodając zdjęcie należy pamiętać o hasztagach - dzięki nim więcej osób zobaczy nasz zdjęcie i istnieje szansa, że zostaną na dłużej. Pamiętajmy jednak o wybieraniu z głową, stwórz własne tagi! Instagram niedawno wprowadził obserwacje hasztagów, jest to wygodna alternatywa kiedy chcemy widzieć różne zdjęcia niekoniecznie osób, które obserwujemy. Dodając np. #książki - wyświetlają nam się pozycje książkowe ludzi, którzy pod swoim zdjęciem dodali ten tag. Poradnik zawiera wszystko co powinniśmy wiedzieć, co robić i czego unikać, propozycje aplikacji do obróbki zdjęć czy filtry. To wszystko ma znaczenie.

Książka napisana jest ciekawie, zdjęcia przykuwają uwagę. Treść niebanalna. Autorką tej książki jest Jess Angell, która w 2011 roku zakochała się w tym portalu, porzuciła swoją dotychczasową pracę, i całkowicie pochłonęło ją robienie zdjęć, współpraca z markami oraz podróżowanie. Prowadzi dwa popularne konta: @MISSUNDERGROUND i @MISS JESS 
Poradnik polecam każdemu, kto chce coś zmienić i znaleźć własny styl. 
Anna Gołuch - Bidas


Za egzemplarz recenzencki dziękuje Wydawnictwu Jaguar10 komentarzy:

 1. Oj koniecznie muszę przeczytać.Chociaż gwiazdą na pewno nie zostanę:)))
  czytanestrony.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawie, ciekawie. Może kiedyś wypromuję w takim razie jeżowego Instagrama dzięki tym radom. :D

  Pozdrawiam
  Nikodem z Jeże czytają

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie! Kiedy będziesz już sławny nie zapomnij dzięki komu dowiedziałeś się jak to zrobić! :D

   Pozdrawiam!

   Usuń
 3. Bez wątpienia ciekawy poradnik :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ciekawa książka, posiadam konto na insta więc chętnie ją przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ciekawy poradnik, lecz nie jest on dla mnie, nie mam jakieś potrzeby być popularna.
  https://iamemilias.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie żeby coś, ale polecam oddzielać tekst na akapity, robić jedną linijkę przerwy. Chciałem bardzo przeczytać, ale to wszystko jest zlane (na telefonie) i oczka aż bolą ;( To nie hejt, a rada od kolegi dziennikarza :) pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj! Dziękuje za twoje rady, oczywiście wezmę je sobie do serca. Kolego dziennikarzu- oczywiście jestem wdzięczna za podkreślenie twojego zawodu, uważam, że zwrócenie uwagi na coś, czego sama nie dopatrzyłam to nie hejt, aczkolwiek pewnie grono ludzi uważa inaczej.

   Pozdrawiam!

   Usuń

Copyright © 2016 Zapiski książkoholiczki , Blogger